Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom Gościeszyn

Gościeszyn, kujawsko-pomorskie

  • 399 000 zł
  • 328 m²
  • 1 216,46 zł/m²

Dom Gościeszyn

Gościeszyn, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 września 2025

399 000 zł

328 m²

1 216,46 zł/m²

Dom Gościeszyn

Zaktualizowane: 12 września 2025

399 000 zł 328 m² 1 216,46 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
700 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1915

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

700 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1915

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (1 216,46 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 328 m², 10 pokoi, 3 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1915
  • Działka: 700 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, piec
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (3 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o powierzchni 328 m², położonego na działce o powierzchni 700 m² w malowniczej miejscowości Gościeszyn, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość o ogromnym potencjale, idealna dla rodzin wielopokoleniowych, inwestorów lub osób poszukujących przestrzeni do aranżacji według własnych potrzeb. (...)

Kontakt

Agent

Filip Berger

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Filip Berger